המרכז של הבית-מטבח

מטבח הינו הרהיט שנותנים לו הכי הרבה דגש בזמן התכנון.
מטבחים הם מקדש לגוף ולנשמה זו הסיבה שחשוב ליצור נוחות מרבית בתוך תחום המטבח, כך שיתאפשר לכם לנוע ולהכין אוכל בקלות ובנוחות.
עיצוב מטבחים הוא עולם ומלואו של סגנונות, עיצובים,סוגי חומרים,צבעים וטקסטורות. אינסוף אלמנטים שונים לוקחים חלק בתכנון ועיצוב מטבחים. ומדובר בעולם עשיר מאוד בו אופנות “עתיקות” מפנות מקום לטובת אופנות מתעדכנות וחדשניות. עיצוב מטבחים הוא עולם בו למסורות ישנות נשמר מקום של כבוד ולא אחת אפשר לראות חדירה של אלמנטים עיצוביים מודרניים בתוך עיצובים מסורתיים של מטבחים. עיצוב מטבחים הוא נגזרת של אזור גיאוגרפי, של זמן ותקופה ושל מילוא צרכים מסוימים.
עיצוב מטבחים סטנדרטי מתייחס למראה של המטבח ולאווירה במטבח, עיצוב מטבחים סטנדרטי מדבר על צבעים ועל טקסטורות ואינו מטפל בהרגלים שלנו במטבח ובצרכים שלנו בסביבת המטבח. לכן חשוב מאוד בטרם נעסוק בעיצוב מטבחים שנעסוק בתכנון מטבחים ובמידות המדוייקות של חלל המטבח שלנו. אחרי שקבענו את תכנון המטבח הנכון, בהתאם להרגלים שלנו ושל בני ביתנו ושל מי שעושה שימוש במטבח המדובר, אחרי כל אלה, נתחיל לדבר על עיצוב מטבחים.
המטבח מלבד היותו אזור מיוחד ונוח בבית לשהייה ולבילוי עם בני המשפחה, הוא קודם כל שטח עבודה, שטח עבודה של ממש שיש לתכנן את כל האזורים בו והכל לפי אופי השימוש שאנו ובני ביתנו עושים במטבחים שלנו, שכן, לא חשוב כמה יפה יהיה המטבח החדש שלנו, אם אנו לא עושים בו שימוש נוח, נכון ויעיל, אזי יש לנו סביבת עבודה שלא מתאימה לנו ובדיוק ממצב זה אנו רוצים להימנע.
מטרתו של עיצוב המטבח זה לספק את כל מה שהמטבח צריך מבחינת ציוד וחומרי עץ, החל מדברים בסיסיים כמו תוספות של מגירות, ארונות או כל דבר אחר, ועד למטבח שלם ומושלם מאל”ף ועד תי”ו.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 3 =