שאלות ותשובות

שאלה: מה חשיבות המדידה?

תשובה: בתיכנון ובעיצוב פנים כל מילימטר חשוב. ולכן כל תיכנון וייצור המטבח/החדר מבוסס על המדידה, במדידה נלקחים בחשבון כל הפרטים הקיימים בחלל, לדוגמא:מיקום הכיור נקבע לפי מידות מדוייקות בהם ממוקמים הברזים והביוב. אורך כל היחידות (הארונות) יקבע אף הוא לפי מידת אורך קירות הקיימים בשטח. ולכן כל מטבח שמיוצר חייב להיות לפי מידות מדויקות של חלל החדר.

שאלה: למה מדידה שאני אמדוד בעצמי  לא מספיקה?

תשובה: בכל מקרה חובה להזמין מודד מקצועי כדי שלא יווצרו טעויות במדידה מה שיגרום לכם לעוגמת נפש מיותרת. חברת המדידות לוקחת אחריות על כל מדידה וחתומה על כך מול חברות הריהוט.

שאלה: מה היתרונות שלי בהזמנת המדידה לפני שאני ניגש לחברות  מטבחים?

תשובה: אתם תגיעו לכל חברה שתרצו עם מדידה מדוייקת ומפורטת של החלל שלכם וכבר בפגישה הראשונה תקבלו הצעת מחיר מדוייקת (ולא משוערת כפי שנהוג). כמו כן לא תצטרכו לחכות עוד שבוע-שבועיים עד שיגיע אליכם מודד וכמובן שתזוכו על המדידה בחברה שבה תיסגרו עסקה.

שאלה: האם אני יכול לקבל את המדידה ולהשתמש בה כרצוני?

תשובה: המדידה היא שלכם ואנו נעביר אותה לפי בקשתכם לכל חברה שתרצו כדי לקבל הצעת מחיר וכמובן שתוכלו לקבל את המדידה באימייל או בפקס-כרצונכם.

אתם לא מחוייבים לאף חברה וכמו שנאמר, אם תיסגרו עסקה באחת מהחברות המפורטות בדף החברות- תזוכו על המחיר המלא של המדידה.

שאלה: האם מילימטר מעבירים את המדידה לכל חברה שהם רוצים?

תשובה: בשום פנים ואופן לא! אנו מעבירים את המדידה אך ורק לחברות שהלקוח רוצה שנעביר להם. הרעיון שלנו הוא לתת שקט נפשי ללקוחותינו ולכן נעביר את המדידות רק לפי דרישת הלקוח.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − six =