"עיצוב מטבחים מקצועי מתחיל במדידה מדויקת של מילימטר!"


עיצוב מטבחים מתחיל במילימטר
לא משנה באיזו חברה תזמינו מטבחים או חדר לפי מידה, הצעד הראשון מתחיל במדידה מדויקת!
רגע לפני שאתם יוצאים מהבית ומתחילים לטייל בין חנויות מטבחים ורהיטים, רגע לפני שאתם מתחילים לקבוע פגישות עם מעצבי מטבחים בחנויות ולתכנן את העיצוב המושלם, אנו ממליצים לכם לעבור את התהליך בדרך נוחה קצרה ומקצועית יותר.

כצעד ראשון – הזמינו מדידה מדויקת של מטבחים או חדר שברצונכם לרהט וכך ברגע שתגיעו לפגישות עם מעצבי המטבחים תצאו עם הצעת מחר סופית לפי המידות המדויקות שלכם!

דבר אחד בטוח, ברגע שתגיעו לפגישה לאחר מדידה מטבחים מקצועית, לא תשמעו מילים כמו “הצעת מחיר משוערת” או “תכנית לא סופית”. אתם תקבלו את כל הפרטים שתבקשו לגבי עיצוב המטבח או החדר שלכם – עד המילימטר האחרון וללא כל התחייבות.

איך מודדים מטבחים?

כשאנו ניגשים למדוד מטבח צריך להבין כי המדידה צריכה להיות מדויקת – עד המילימטר האחרון, המטבח מתוכנן בדיוק לפי המידות ולא בערך.

קודם כל לוקחים מידת גובה חדר – מידה בין רצפה לתקרה, מומלץ לקחת מידת גובה במספר נקודות בחדר ולרשום את המידה הקטנה ביותר.

לאחר מכן משרטטים את החדר במבט על (ניתן לראות בדוגמאות) ומעל כל קיר רושמים את רוחב הקיר – גם את הקירות יש למדוד בכמה גבהים ולהשתמש במידה הקטנה ביותר, כל זאת כדי להימנע מקירות "שנסגרים" בגובה מסוים – מה שיצור מצב לא נעים שבו המטבח לא "יכנס" בין הקירות.

כדי למדוד חלון יש לקחת מידה של רוחב וגובה החלון ולבדוק באיזה מרחק מהרצפה החלון מתחיל, כמו כן חובה למדוד את מרחק החלון מהקצה השמאלי של הקיר ומהקצה הימני.

אם קיימת דלת במטבח יש למדוד אותה בדיוק כמו שמודדים חלון- לקחת גובה, רוחב ומרחקים מהצדדים.

יש למדוד את מיקום הביוב והברזים (לצורך מיקום כיור) – לוקחים מידה של הביוב מאחד הצדדים של הקיר שהביוב צמוד אליו וכך גם את הברזים, יש למדוד גם את הגובה שבו הברזים ממוקמים.

ולבסוף יש למדוד את כל נקודות החשמל על הקירות – לכל נקודה יש למדוד מרחק מצד ימין או שמאל של הקיר ולהוסיף מידת גובה מהרצפה. יש לוודא שכל המידות שנלקחו מדויקות.

כשאתם מתכננים מטבח לפי מידה, בדרך כלל, העניין כרוך בהוצאה של עשרות אלפי שקלים ולכן מומלץ להשקיע כמה שקלים ולהזמין איש מקצוע לביצוע המדידה. אנו במילימטר, נבצע בשמחה את המדידה בשבילכם ברמה המקצועית ביותר וכמובן שניקח אחריות על העבודה שלנו.

ביצעתם מדידה ויצאתם לקנות מטבח? שימו לב.

כאשר אתם נמצאים בחברת מטבחים:

שימו לב שהמעצבת מדברת על הצרכים שלכם ולא על הרצונות שלה!

תעדכנו את המעצבת איך נראה המטבח שלכם היום ומה תרצו לשנות!

תבקשו מהמעצבת מספר רעיונות למטבחים שונים!

שימו לב שהמטבח שאתם מתכננים ישתלב לאופי ולעיצוב של הבית שלכם!

תבקשו הצעת מחיר מלאה ותבדקו האם זה כולל את הובלת והרכבת המטבח!

תבקשו טלפונים של לקוחות שכבר קנו מטבחים במקום שאתם נמצאים ודברו איתם!

לכו לראות מטבחים בבתי לקוחות של אותה חברה!

שימו לב שאתם מקבלים תעודת אחריות ושירות מלא למטבח שאתם קונים!

דף הבית

מדידת מטבחים ? עם מילימטר מדידת מטבחים לפני קניית מטבח מחברת מטבחים.
עיצוב מטבחים, מטבחים מעוצבים, מטבחים במרכז, חברת מטבחים, קטלוג מטבחים